Cała wiedza w internetowej sieci 19:31 21 stycznia 2021 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

Zaproszenie na wideokonferencję: Jak odpowiedzieć na nowe wyzwania?

2021-01-10 Prezes Zarządu Fundacji Promocji Gmin Polskich Ryszard Jagielski zaprasza 25 stycznia na wideokonferencję, podczas której omówiony zostanie aktualny stan Fundacji oraz propozycje zmian mających na celu dostosowanie FPGP do nowych wyzwań.

Oto tekst zaproszenia:

W imieniu Zarządu Fundacji Promocji Gmin Polskich mam przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, które odbędzie się 25 stycznia 2021 w formie wideokonferencji w godzinach od 12.00 do 14.00 na którym zostanie omówiony aktualny stan Fundacji oraz zostaną zaproponowane zmiany aby dostosować fundację do nowych wyzwań

Fundacja Promocji Gmin Polskich została założona w 1994 przez podmioty prawne i osoby fizyczne. Miło mi poinformować ze spotkanie będzie odbywać się w zacnym gronie fundatorów przedstawionych poniżej:

  1. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
  2. Fundacja na Rzecz Rozwoju Regionu Łódzkiego
  3. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
  4. Ursynowskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
  5. Śląski Związek Gmin i Powiatów
  6. Związek Miast i Gmin Morskich
  7. Adolf Reut
  8. Urszula Ciołeszyńska
  9. Marian Gawrylczyk

Część podmiotów prawnych, które zakładały Fundację w okresie ostatnich 26 lat przestała istnieć tym bardziej miło nam będzie gościć na wideokonferencji  przedstawicieli fundatorów, którzy razem z fundacją przetrwali do dnia dzisiejszego.

 

Ryszard Jagielski- Prezes Zarządu

 

 

Wiadomości

AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
NOWA SZANSA NA GRANTY. Do 150 000 zł dla gminy, w tym 60 000 zł na zakup sprzętu Realizację projektu Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców przedłużyliśmy do 30 kwietnia 2021 r.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
KOMPETENCJE CYFROWE ON LINE. Dodatkowa możliwość dla grantobiorców w ramach POPC W związku z pandemią koronawirusa możliwe jest prowadzenie szkoleń online w ramach projektów POPC.
Przedstawicieli NGO zapraszamy na dwa szkolenia: na szczeblu podstawowym i na szczeblu eksperckim

Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej