Cała wiedza w internetowej sieci 10:33 24 maja 2022 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

Polska Cyfrowa. Materiały do szkoleń z najwyższą kompetencją

2020-09-14

W ramach projektu PO PC 3.1 "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" zapraszamy trenerów do e-learningowej Akademii SuperGminy na prezentację edukacyjną


Przypominamy, że celem głównym trzech projektów realizowanych przez Fundację Promocji Gmin Polskich jest podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. W ramach konkursu grantowego Fundacja przekazuje środki na realizację szkoleń dla grantobiorców tj. jednostek samorządu terytorialnego (gmin) z uprawnionego województwa.

Osoby powyżej 25 roku życia mogą wziąć udział w 1 z 7 modułów szkoleniowych: 1."Rodzic w Internecie", 2. "Mój biznes w sieci", 3. "Moje finanse i transakcje w sieci", 4."Działam w sieciach społecznościowych", 5. "Tworzę własną stronę internetową (blog)", 6. "Rolnik w sieci", 7. "Kultura w sieci".

Uczestnicy szkoleń nabywają umiejętności informacyjne, komunikacyjne, rozwiązywania problemów oraz korzystania z usług publicznych.


Chcesz zostać uczestnikiem Akademii SuperGminy?
Zarejestruj sięWiadomości

GMINO POMÓŻ SWOIM MIESZKAŃCOM ZDOBYĆ KOMPETENCJE CYFROWE!

Szansa na granty w wysokości do 150.000 złotych dla gmin z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego!

NGO zgłoś się do gminy jako partner i zrealizujcie wspólnie ten projekt! Nie jest potrzebny wkład własny 

AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
Przedstawicieli NGO zapraszamy na dwa szkolenia: na szczeblu podstawowym i na szczeblu eksperckim

Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej