Cała wiedza w internetowej sieci 22:45 21 kwietnia 2021 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

Konkursowe ABC


Działanie 2.16 Usprawnienie procesu stanowienia prawa

 

"Wspólnie na rzecz stanowienia prawa"

 

Informacje o projekcie:

 

·         Operator projektu: Fundacja Promocji Gmin Polskich

·         Celem projektu jest podniesienie kompetencji eksperckich w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie stanowienia prawa wśród 435 przedstawicieli organizacji pozarządowych

·         W ramach projektu zostaną zorganizowane 3 dniowe szkolenia eksperckie – całkowicie darmowe; w dogodnym komunikacyjnie miejscu na terenie województwa

·         Co najmniej 2 grupy szkoleniowe w każdym z województw

·         Grupa docelowa: przedstawiciele organizacji pozarządowych (członkowie, pracownicy, wolontariusze)

·         Projekt dedykowany dla uczestników z całej Polski

·         Co najmniej 2 grupy szkoleniowe w każdym z województw

·         Okres realizacji: 02.01.2020 – 31.03.2022. Uwaga: termin realizacji projektu został wydłużony o trzy miesiące - do końca marca 2022 roku.


Do pobrania dokumentacja projektowa. (Dokumentacja w formie pliku zip została zapisana na dysku w folderze "Pobrane")
wstaw

Wiadomości

STANOWIENIE PRAWA DO MARCA 2022! Termin realizacji projektu przedłużony o trzy miesiące Celem przedsięwzięcia jest podniesienie wśród przedstawicieli organizacji pozarządowych kompetencji eksperckich niezbędnych do udziału w procesie legislacji, w szczególności w stanowieniu prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej
AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
NOWA SZANSA NA GRANTY. Do 150 000 zł dla gminy, w tym 60 000 zł na zakup sprzętu Realizację projektu Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców przedłużyliśmy do 30 kwietnia 2021 r.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
KOMPETENCJE CYFROWE ON LINE. Dodatkowa możliwość dla grantobiorców w ramach POPC W związku z pandemią koronawirusa możliwe jest prowadzenie szkoleń online w ramach projektów POPC.