Cała wiedza w internetowej sieci 09:00 1 lipca 2022 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

GMINO POMÓŻ SWOIM MIESZKAŃCOM ZDOBYĆ KOMPETENCJE CYFROWE!

2021-05-07

Szansa na granty w wysokości do 150.000 złotych dla gmin z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego!

NGO zgłoś się do gminy jako partner i zrealizujcie wspólnie ten projekt! Nie jest potrzebny wkład własny 

Szansa na granty w wysokości do 150.000 złotych dla gmin z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego!

NGO zgłoś się do gminy jako partner i zrealizujcie wspólnie ten projekt! Nie jest potrzebny wkład własny - Dofinansowanie w projekcie wynosi 100%, a jego realizacja trwa do 31.08.2021 r.

 

W ostatnich miesiącach przekonaliśmy się, że kompetencje cyfrowe to wymóg codzienności.  Są niezbędne do współpracy z innymi ludźmi, osiągania celów osobistych, zawodowych i społecznych.

 

Gmino!

Daj szansę swoim mieszkańcom i przeprowadź dla nich szkolenia, na których uczestnicy będą mogli nauczyć się między innym: jak założyć Profil Zaufany aby załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu; w jaki sposób organizować swoje oszczędności w banku nie ruszając się z kanapy ale przede wszystkim gdzie i w jaki sposób szukać wartościowych informacji w świecie online. Pamiętajmy, że osoby, które nie dysponują odpowiednimi kompetencjami cyfrowymi, nie mogą w pełni korzystać z tej formy komunikacji lub wymagają pomocy innych osób, które te kompetencje posiadają.

 

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w zakładce Polska Cyfrowa 3.1. W związku z obecną sytuacją w kraju spowodowaną pandemią oraz wprowadzonymi obostrzeniami możliwe jest przeprowadzenie przez grantobiorców szkoleń w formie zdalnej.

 

Serdecznie zapraszamy również do kontaktu z naszym zespołem pod numerami telefonów: 797 524 912, 572 496 387 lub poprzez email: fundacja@fpgp.eufpgp@fpgp.eu. Pomożemy w wypełnieniu wniosku i odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.

 

Artykuły powiązane:

 

Dostarczamy kompetencji cyfrowych mieszkańcom w czasie pandemii

Kompetencje cyfrowe on line. Dodatkowa możliwość dla grantobiorców w ramach PO PC.

Nowa szansa na granty
wstaw

Wiadomości

AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
Przedstawicieli NGO zapraszamy na dwa szkolenia: na szczeblu podstawowym i na szczeblu eksperckim

Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej


NGO w procesie stanowienia prawa. Możliwość partycypacji w działaniach ustawodawczych NGO mogą również partycypować w procesie legislacyjnym na poziomie krajowym, tzn. w stanowieniu ustaw, rozporządzeń czy różnych polityk i programów publicznych.