Cała wiedza w internetowej sieci 22:28 21 kwietnia 2021 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

2020-08-02

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Na szkolenia Akademii SuperGMINY składają się serie tematycznych tablic informacyjno-edukacyjnych połączonych wygodnym systemem nawigacji, z dostępem do pełnego indeksu tematów i zagadnień poruszanych przez autorów prezentacji. Indeks zawiera komplet linków umożliwiających błyskawiczne przeniesienie się na wybraną tablicę tematyczną.


Uczestnicy szkoleń mogą na każdym etapie procesu edukacyjnego zadać pytanie autorom prezentacji, a także ocenić sposób podania tematu lub zagadnienia.


Szkoleniom towarzyszą skrypty wiedzy oraz publikacje Banku wiedzy - opracowania związane tematycznie z tablicami edukacyjnymi.


Uczestnicy kursów mogą sprawdzić swój poziom wiedzy w testach. Każdy z uczestników ma konto zawierające sumę zdobytych na testach punktów, listę indywidualnych pytań zadanych ekspertom oraz teksty uzyskanych  na te pytania odpowiedzi. na  oraz cykl testów. Kurs na poziomie eksperckim to ponad dwieście slajdów edukacyjnych, podręcznik oraz cykl testów eksperckich. Zaliczenie testów zostanie ukoronowane przyznaniem certyfikatów specjalistycznego oraz eksperckiego.


Chcesz zostać uczestnikiem Akademii SuperGminy?
Zarejestruj się


Wiadomości

STANOWIENIE PRAWA DO MARCA 2022! Termin realizacji projektu przedłużony o trzy miesiące Celem przedsięwzięcia jest podniesienie wśród przedstawicieli organizacji pozarządowych kompetencji eksperckich niezbędnych do udziału w procesie legislacji, w szczególności w stanowieniu prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej
Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
NOWA SZANSA NA GRANTY. Do 150 000 zł dla gminy, w tym 60 000 zł na zakup sprzętu Realizację projektu Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców przedłużyliśmy do 30 kwietnia 2021 r.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
KOMPETENCJE CYFROWE ON LINE. Dodatkowa możliwość dla grantobiorców w ramach POPC W związku z pandemią koronawirusa możliwe jest prowadzenie szkoleń online w ramach projektów POPC.
Przedstawicieli NGO zapraszamy na dwa szkolenia: na szczeblu podstawowym i na szczeblu eksperckim

Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej