Cała wiedza w internetowej sieci 11:09 24 maja 2022 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

2020-08-02

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Na szkolenia Akademii SuperGMINY składają się serie tematycznych tablic informacyjno-edukacyjnych połączonych wygodnym systemem nawigacji, z dostępem do pełnego indeksu tematów i zagadnień poruszanych przez autorów prezentacji. Indeks zawiera komplet linków umożliwiających błyskawiczne przeniesienie się na wybraną tablicę tematyczną.


Uczestnicy szkoleń mogą na każdym etapie procesu edukacyjnego zadać pytanie autorom prezentacji, a także ocenić sposób podania tematu lub zagadnienia.


Szkoleniom towarzyszą skrypty wiedzy oraz publikacje Banku wiedzy - opracowania związane tematycznie z tablicami edukacyjnymi.


Uczestnicy kursów mogą sprawdzić swój poziom wiedzy w testach. Każdy z uczestników ma konto zawierające sumę zdobytych na testach punktów, listę indywidualnych pytań zadanych ekspertom oraz teksty uzyskanych  na te pytania odpowiedzi. na  oraz cykl testów. Kurs na poziomie eksperckim to ponad dwieście slajdów edukacyjnych, podręcznik oraz cykl testów eksperckich. Zaliczenie testów zostanie ukoronowane przyznaniem certyfikatów specjalistycznego oraz eksperckiego.


Chcesz zostać uczestnikiem Akademii SuperGminy?
Zarejestruj się


Wiadomości

GMINO POMÓŻ SWOIM MIESZKAŃCOM ZDOBYĆ KOMPETENCJE CYFROWE!

Szansa na granty w wysokości do 150.000 złotych dla gmin z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego!

NGO zgłoś się do gminy jako partner i zrealizujcie wspólnie ten projekt! Nie jest potrzebny wkład własny 

Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
Przedstawicieli NGO zapraszamy na dwa szkolenia: na szczeblu podstawowym i na szczeblu eksperckim

Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej


NGO w procesie stanowienia prawa. Możliwość partycypacji w działaniach ustawodawczych NGO mogą również partycypować w procesie legislacyjnym na poziomie krajowym, tzn. w stanowieniu ustaw, rozporządzeń czy różnych polityk i programów publicznych.