Cała wiedza w internetowej sieci 09:31 28 października 2020 ☰ do pełnego menu Wysoki kontrast A- A A+ dostępność

AS czyli Akademia SuperGminy inauguruje działalność edukacyjną

2020-08-02

Udziałem w realizacji projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa" inauguruje swoją działalność AS - Akademia SuperGMINY, czyli platforma e-learningowa naszej Fundacji


Na szkolenia Akademii SuperGMINY składają się serie tematycznych tablic informacyjno-edukacyjnych połączonych wygodnym systemem nawigacji, z dostępem do pełnego indeksu tematów i zagadnień poruszanych przez autorów prezentacji. Indeks zawiera komplet linków umożliwiających błyskawiczne przeniesienie się na wybraną tablicę tematyczną.


Uczestnicy szkoleń mogą na każdym etapie procesu edukacyjnego zadać pytanie autorom prezentacji, a także ocenić sposób podania tematu lub zagadnienia.


Szkoleniom towarzyszą skrypty wiedzy oraz publikacje Banku wiedzy - opracowania związane tematycznie z tablicami edukacyjnymi.


Uczestnicy kursów mogą sprawdzić swój poziom wiedzy w testach. Każdy z uczestników ma konto zawierające sumę zdobytych na testach punktów, listę indywidualnych pytań zadanych ekspertom oraz teksty uzyskanych  na te pytania odpowiedzi. na  oraz cykl testów. Kurs na poziomie eksperckim to ponad dwieście slajdów edukacyjnych, podręcznik oraz cykl testów eksperckich. Zaliczenie testów zostanie ukoronowane przyznaniem certyfikatów specjalistycznego oraz eksperckiego.


Chcesz zostać uczestnikiem Akademii SuperGminy?
Zarejestruj się


Wiadomości

Wspólnie na rzecz stanowienia prawa. Zapraszamy do Akademii SuperGMINY przedstawicieli NGO Działalność naszej internetowej platformy edukacyjnej zaczynamy od projektu "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa".
NASZ AS czyli internetowa AKADEMIA SUPERGMINY. Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa Fundacja Promocji Gmin Polskich realizuje projekt "Wspólnie na rzecz stanowienia prawa". Naszym celem jest podniesienie kompetencji eksperckich w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie stanowienia prawa wśród przedstawicieli organizacji pozarządowych. Zainteresowanych zapraszamy do Akademii SuperGMINY.
KASA Z SIECI. Prezes Fundacji opowiada jak zdobył 21 milionów dla gmin Przyznajemy granty od 15 do 150 tys. zł – deklaruje Ryszard Jagielski.
DOSTĘPNOŚĆ PLUS DLA SAMORZĄDÓW. Granty dla realizatorów dobrego rządzenia W partnerstwie z miastem Puck wygraliśmy konkurs w ramach działania PO WER "Wysokiej jakości usługi administracyjne"
KOMPETENCJE CYFROWE ON LINE. Dodatkowa możliwość dla grantobiorców w ramach POPC W związku z pandemią koronawirusa możliwe jest prowadzenie szkoleń online w ramach projektów POPC.
Przedstawicieli NGO zapraszamy na dwa szkolenia: na szczeblu podstawowym i na szczeblu eksperckim

Temat 1: Wspólnie na rzecz stanowienia prawa, w szczególności prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa z elementami ekonomii przedsiębiorstwa i analizy finansowej


NGO w procesie stanowienia prawa. Możliwość partycypacji w działaniach ustawodawczych NGO mogą również partycypować w procesie legislacyjnym na poziomie krajowym, tzn. w stanowieniu ustaw, rozporządzeń czy różnych polityk i programów publicznych.
GRANTY NA KOMPUTERY. Do 150 000 zł dla gminy, w tym 60 000 zł na zakup sprzętu Terminy realizacji edukacyjnych projektów komputerowych w ramach 3.1 PO PO przedłużyliśmy do 30 listopada